TEDxPiotrkowska Street – zapis graficzny

Wpadam na salę, a tam… konferencja trwa! Okazało się, że do Łodzi dotarłam z poślizgiem spowodowanym poprzednią konferencją w Warszawie w tym samym dniu! Nie przeszkodziło mi to jednak zrobić szybkiego szkicu podczas prelekcji Piotra Pustelnika i w przerwie, między jednym kęsem gulaszu a drugim – wyrysować mowę prelegenta tak, by uczestnicy spotkania zdążyli ją zobaczyć podczas tej samej przerwy.

 

DSC00828  DSC00819

11229573_1631020933830798_5201453644931468048_o

DSC00813

Szaleństwo. Pozytywne.

Dalsza część Tętna Umysłu, Tętna Ducha, Tętna Progresu i Tętna Życia, czyli haseł łódzkiego TEDx – to była niespodzianka za niespodzianką. Lewitacja? Koncert improwizacji jazzowej? 20 litrów wody w wiadrach czy występ breakingu (pierwowzór break dance) – to wszystko dało się narysować!

To prawda – byłam zmęczona, miałam mdłości i temperaturę – ale podczas takiego wydarzenia jak TedxPiotrkowska Street nie sposób nie koncentrować się na pozytywnym flow zapewnionym przez Organizatorów!

Życzę sobie współpracować właśnie z tak wyrozumiałymi, ciepłymi, wspierającymi ludźmi!

Agata Jakuszko

 

Zostaw komentarz

O mnie

Agata Jakuszko Sobocka – psycholog, trener efektywnych notatek wizualnych, profesjonalna ilustratorka konferencyjna i facylitatorka graficzna. Pionierka myślenia wizualnego w Polsce. Poza tym przedsiębiorca i mama. Pomaga zrozumieć to co trudne w prosty sposób. Wykorzystuje swoją wiedzę psychologiczną do wspierania rozumienia i zapamiętywania u dzieci i dorosłych dzięki wykorzystaniu sketchnotingu. Stworzyła pierwszą szkołę myślenia wizualnego w Polsce – Akademię Sketchnotingu.

Draw the words
w mediach społecznościowych

Newsletter

Bądź na bieżąco z wizualnymi niusami.

Shopping Cart

Zapisy