Rysując VIDEOmarketing – nowa ilustrowana książka już w sprzedaży!

Hej!

Jest jest w końcu!

Książka, która ilustrowana była w ekstremalnych warunkach ciążowych, jest już w sprzedaży! Nie ukrywam, że wciągnęła mnie bez reszty. Lekki i obrazowy język Magdaleny Daniłoś, konkretne przykłady i działania, bardzo aktualne trendy i badania… Jestem urzeczona sposobem napisania i wyglądem ostatecznym tej pozycji. Plus ogromnie wazne dla mnie zaangazowanie zespołu redakcyjnego w ostateczny kształt pozycji! Mega!

MUST HAVE dla sprzedających produkty lub promujących siebie w internecie ze względu na praktyczne rady.

MUST HAVE dla wszystkich innych, by uświadomili sobie, w jakich czasach żyjemy.

POLECAM!!! A narysowane Offonki już na długo zagościły w moim serduszku;). Jestem bardzo ciekawa Waszych wrażeń o tej oryginalnej książce. Dajcie znać, co o niej myślicie i jak ją czujecie:))

 

http://helion.pl/ksiazki/video-marketing-nie-tylko-na-youtube-magdalena-danilos,videyt.htmVIDEYT

Zostaw komentarz

O mnie

Agata Jakuszko Sobocka – psycholog, trener efektywnych notatek wizualnych, profesjonalna ilustratorka konferencyjna i facylitatorka graficzna. Pionierka myślenia wizualnego w Polsce. Poza tym przedsiębiorca i mama. Pomaga zrozumieć to co trudne w prosty sposób. Wykorzystuje swoją wiedzę psychologiczną do wspierania rozumienia i zapamiętywania u dzieci i dorosłych dzięki wykorzystaniu sketchnotingu. Stworzyła pierwszą szkołę myślenia wizualnego w Polsce – Akademię Sketchnotingu.

Draw the words
w mediach społecznościowych

Newsletter

Bądź na bieżąco z wizualnymi niusami.

Shopping Cart

Zapisy