AKADEMIA SKETCHNOTINGU

Aby otrzymać powiadomienie o starcie sprzedaży zostaw do siebie kontakt

Marketing by

Zapisz się na listę osób zainteresowanych kursem

 

 • Kompleksowy kurs online przygotowujący do tworzenia notatek wizualnych,
 • Dwa poziomy zaawansowania: podstawowy i dla profesjonalistów dostosowane do aktualnych potrzeb rynku,
 • Dodatkowe materiały pozwalające Ci przygotować się do pracy Sketchnotera,
 • Dostęp do sprawdzonej i uporządkowanej wiedzy dotyczącej tworzenia notatek wizualnych i tworzenia biznesu od Agaty Jakuszko Sobockiej.

NIE MUSISZ UMIEĆ RYSOWAĆ, BY TWORZYĆ SKUTECZNE NOTATKI WIZUALNE

O AKADEMII SKETCHNOTINGU

 

Skorzystaj z najpopularniejszego, pierwszego i najlepszego pełnometrażowego video kursu sketchnotingu w Polsce! Starannie dobrany przez jedną z czołowych sketchnoterek w Polsce (i Europie) program pozwoli Ci w przyjemny sposób nauczyć się nie tylko rysować proste ikony, ale także projektować zapadające w pamięć notatki.

CO OTRZYMUJESZ W RAMACH AKADEMII?

POZIOM PODSTAWOWY

 • 6 lekcji  video
 • PDF podsumowujący lekcję
 • Dostęp do grupy na Facebooku Akademia Sketchnotingu
 • Sesja Q&A z Agatą Jakuszko  – live

DLA PROFESJONALISTÓW

 • 10 lekcji  video 
 • PDF podsumowujący lekcję
 • Dostęp do grupy na Facebooku Akademia Sketchnotingu
 • Dostęp do grupy na Facebooku Aski Sketchnotingu, gdzie dzielimy się doświadczeniami i zleceniami
 • Sesja Q&A z Agatą Jakuszko  – live
 • 5 webinarów biznesowych pozwalających lepiej prezentować zdobyte umiejętności i na nich zarabiać
 • dostęp do nagrania webinaru z Agatą
 • certyfikat potwierdzający ukończenie kursu

O AUTORCE

Agata Jakuszko – psycholog, trener efektywnych notatek wizualnych, profesjonalna ilustratorka konferencyjna i facylitatorka graficzna.

Na co dzień rysuje myśli, słowa i emocje, najczęściej na żywo podczas konferencji i spotkań. Wykorzystuje swoją wiedzę psychologiczną do wspierania zapamiętywania u dzieci i dorosłych, dzięki wykorzystaniu sketchnotingu. Swoim doświadczeniem praktyka dzieli się wykładając również na 4 uczelniach wyższych oraz Uniwersytecie Dziecięcym. Jest praktykiem (pionierką sketchnotingu w Polsce), graphic recorderem (rysuję na żywo konferencje i wydarzenia od 7 lat), twórczynią filmów rysunkowych typu whiteboard i wykładowcą uniwersyteckim. Studia psychologiczne w Polsce i w Czechach, a także praktyka w Londynie pomagają mi jeszcze lepiej zrozumieć mechanizmy ludzkiego działania. Rysowała najbardziej prestiżowe konferencje biznesowe w Polsce i na Świecie wspierając swoimi sketchnotkami takie międzynarodowe sławy jak Nick Vouicic, Brian Tracy czy Gary Vee. 

OPINIE O KURSIE

Akademia Sketchnotingu Agaty Jakuszko-Sobockiej to kompleksowy program, który wprowadzi Cię w świat notowania wizualnego i krok po kroku wyjaśni jak się w nim poruszać. Nawet jeśli nie jesteś początkujący, zawartość kursu uporządkuje to, co już wiesz na temat sketchnotingu i pięknie wszystko rozwinie. Największą wartością jest jednak dla mnie Facebookowa grupa ASów, czyli absolwentów Akademii – niesamowita społeczność, która wspiera, inspiruje, motywuje i daje bezpieczną przestrzeń do rozwoju. Agata dba o grupę regularnie dając nam to, czego potrzebujemy – empatycznie, konkretnie i z wdziękiem. Polecam z całego serca! ❤️

Kasia Zając-Malinowska

Fabryka Kompetencji

 

Odkąd pamiętam rysuję, a myślenie wizualne skradło moje serce. Bardzo cieszę się, że trafiłam do Akademii Sketchnotingu pod skrzydła Agaty. Wcześniej rysowałam do szuflady, a kurs rozjaśnił mi wszystkie zawiłości związane z tworzeniem notatek wizualnych. Lekcje są przekazane bardzo jasno i konkretnie. Kurs pomógł mi otworzyć się na nowe możliwości. Zaczęłam doskonalić swój warsztat i dzielić się swoimi pracami. Już po miesiącu otrzymałam propozycję współpracy. Dołączenie do Akademii Sketchnotingu, to była moja najlepsza decyzja. Obecnie robię to, co kocham i zaczynam swoją przygodę z rysowaniem cyfrowym na tablecie. Gorąco polecam Akademię Sketchnotingu Agaty Jakuszko.

Ela Obara

https://InspirujeiRysuje.pl

 

Były to chyba najlepiej zainwestowane pieniądze w moim życiu. W końcu znalazłam coś w czym mogę wykorzystywać swój artystyczny talent. Zawartość kursu to naprawdę ogrom praktycznej wiedzy. Bardzo się cieszę z przynależności do asów, serdecznie polecam każdemu kto się waha czy warto, sketchnoting to połączenie przyjemnego z pożytecznym 😉

Marta Wójcik

 

Serdecznie polecam Akademię Sketchnotingu Agaty Jakuszko! Ten fantastycznie spędzony czas zaowocuje rozwojem rysunkowej pasji, którą Agata zaraża od pierwszych minut. Pełen profesjonalizm, wspaniała atmosfera i niesamowita społeczność życzliwych ludzi! 🙂

Ania Cholewińska

 

Akademia Sketchnotingu Agaty Jakuszko pozwoliła mi uwierzyć, że mogę tworzyć ciekawe i efektywne notatki. Świetnie przygotowane materiały, zeszyt ćwiczeń to dopiero początek niezwykłej przygody. Niesamowita jest możliwość bezpośredniego kontaktu z prowadzącą – bezcenne webinary i live’y. Bardzo cenne jest wsparcie również po zakończeniu kursu i przynależność do budowanej wokół Akademii społeczności. 

Ala Podstolec

Nieprzeciętna polonistka

 

Akademia Sketchnotingu to szkolenie dla osób, które rozpoczynają swoją drogę z myśleniem wizualnym i nie bardzo wiedzą od czego zacząć.Dla osób, które już mają doświadczenie, to świetne podsumowanie i dodatkowe ćwiczenia, których nigdy dosyć.

Gosia Kami

mindviska.pl