Charytatywne kolorowanki świąteczne

Święta Bożego Narodzenia to czas, który spędzamy razem. W tym szalonym roku 2020r. spędzimy go zapewne w mniejszym gronie, z ograniczonymi możliwościami wspólnej rozrywki.

Wiemy, jaką frajdę może sprawiać wspólne rysowanie, dlatego postanowiliśmy przygotować dla Was zbiór blisko 30 kolorowanek o tematyce świątecznej o różnym stopniu zaawansowania (poradzą sobie z nimi zarówno mali, jak i trochę więksi miłośnicy wspólnego malowania). W pliku są też wesołe wierszyki. Kup zestaw kolorowanek do druku i pomóż Wojtkowi i Lili, którzy tego wsparcia potrzebują jak nigdy dotąd.

Dlaczego warto?

  • świetny pomysł na wspólne spędzanie czasu z dziećmi w Święta
  • blisko 30 kolorowanek o różnym stopniu zaawansowania
  • 5 wesołych wierszyków do wspólnego czytania
  • projekty kolorowanek stworzony przez utalentowane ASKI SKETCHNOTINGU - kursantki Akademii Sketchnotingu Agaty Jakuszko
  • magiczny świat choinek, bałwanów, reniferów, śniegu i Świętego Mikołaja
  • plik w formacje PDF łatwy do druku - możesz wykorzystać kilka razy ten sam projekt
  • pieniądze pozyskane ze sprzedaży kolorowanej w całości idą na pomoc Lili i Wojtkowi, którzy naszego wsparcia teraz bardzo potrzebują

Razem pomóżmy Wojtkowi i Lili

To miały być ich pierwsze Święta Bożego Narodzenia - Basi, malutkiej Lili i Wojtka.

Basia zmarła dzień po porodzie, miała dopiero 31 lat ...

W tym roku życie Wojtka wywróciło się do góry nogami: stracił prace, ma kredyt do spłacania, a w listopadzie został sam z maleńką Lili. Wiemy, że żadne pieniądze nie wynagrodzą bólu i cierpienia, jednak stabilność finansowa pomoże im stanąć na nogi.

Dołóż swoją cegiełkę i kup kolorowankę przygotowaną przez kursantki Akademii Sketchnotingu Agaty Jakuszko.