Darmowy webinar o notowaniu!

Hej Kochani:) We wtorek (13.09) prowadzę dla Was webinar o robieniu notatek wizualnych:)

Bo tak długo sobie myślałam (bazgrząc..)…

Żyjemy w czasach cyfryzacyjnego wyścigu informacji. To niesamowite, że nasze dzieci będą traktowały odręczne pisanie listów jako coś wyjątkowego i rzadkiego. Że my coraz krócej jesteśmy w stanie utrzymać uważność podczas robienia zapisków. Że nasz kontakt z rysowaniem często ogranicza się do pomocy w pracy domowej kuzynowi. Przecież „nie umiemy ładnie rysować” i nie robimy tego dla siebie…

A czy wiedzieliście, że dzięki robieniu odręcznych notatek uczymy się i zapamiętujemy więcej, niż wyłącznie podczas słuchania? Że nawet, gdy bazgrzemy bezwiednie – nasz mózg lepiej przyswaja to, o czym słuchamy? Że nie trzeba umieć dobrze rysować, by robić zapadające w pamięć notatki i wizualizacje? Że gdy rozrysujesz pomysł, szybciej wytłumaczysz, co jest w nim najważniejsze?

Czy wiecie, że dzięki umiejętności jasnego wyrażania swoich myśli możecie nie tylko poukładać swoje odkrywcze idee w głowie, ale także zarazić nimi innych – partnerów biznesowych, uczniów, znajomych.

Podstawą w robieniu takich notatek jest decydowanie, co warto zaplanować, a co nie jest esencją zapisywanych pomysłów. Jak to odróżnić? Jak zaplanować przestrzeń kartki? Jak poradzić sobie z rysowaniem ikon?
14302583_10210944576317407_732087710_n
O tym dowiesz się już we wtorek na webinarze. Zostało tylko kilka wolnych miejsc – jeżeli chcesz lepiej notować i zadać mi kilka pytań na żywo – zapisz się: goo.gl/1cbh5Z