Kim jestem?

TM 0023Ty mówisz, ja rysuję.

Tworzymy coś wspólnie. Nadaję kształty Twoim myślom po to, by słuchacze/odbiorcy na dłużej zapamiętali Twój przekaz. Jestem psychologiem pasjonującym się zagadnieniami myślenia, kojarzenia i zapamiętywania. I wdrażam najlepsze metody kognitywne w życie! Jestem też doświadczoną trenerką – w ostatnich 3 latach przeprowadziłam ponad 1590 godzin szkoleń biznesowych. Od ponad dekady szkolę w biznesie. Odnajduję się w tym świecie i szybko wyłapuję istotne informacje, które przekazujesz. Jestem osobą tworzącą graficzne tło dla Twojego przekazu.

Chcę podnosić Twój biznes na nowy poziom – byś szybciej się rozwijał i więcej zarabiał.

Wyróżnia mnie to,

że nie tylko używam symboli, ale także personalizuję rysunki. Rozpoznasz na nich twarze i humorystyczne skojarzenia. Jako trener dbam o jasność przekazu i dynamikę pracy. Pomagam efektywnie przeprowadzić spotkanie (facylitacja graficzna). Dostosowuję kolorystykę i styl rysunku do preferencji autora. Powstałe praca dedykuję i wręczam mówcom. Nie posługuję się szlagierami rysunkowymi i jedynie „ludzikami na jedno kopyto”. Każdy flip ma w sobie rys komiksowo-bajkowo-procesowy. Jestem tłem dla Ciebie i Twoich słów.12891126_623152701159140_5331057218531843666_o

Jestem…

• Psychologiem specjalizującym się w
efektywnym myśleniu wizualnym

• Mam 10 lat doświadczenia w biznesie i
szkoleniach

• Mentorką adeptów Akademii Sketchnotingu,
Uczelni Łazarskiego i
Szkoły Trenerów Progress i BCB

• Pomagam zrozumieć i zapamiętać treść –
pokazując obrazem to, co najważniejsze

• Liczą się dla mnie zarówno efekty, jak i
proces – dopasowuję się do tego,
na czym zależy grupie

• Matką, żoną, badaczem, jednak zawodowo – przede wszystkim praktykiem.

Pracuję zarówno na spotkaniach biznesowych jak i zdalnie. Możesz zlecić mi wykonanie grafiki biznesowej lub edukacyjnej i ustalić ze mną wszelkie szczegóły on-line. Oszczędzamy czas i maksymalnie wykorzystujemy dostępne środki.