Nominowano mnie do Twórcy Roku 2019 :D!

Dzielę się w internecie wiedzą i sposobami na myślenie wizualne już od co najmniej 5 lat. To dla mnie niezwykle ważny czas; towarzyszycie mi przy przemianach w przedsiębiorcę, matkę, graphic recordera. Tworzymy razem społeczność, która się wspiera i dopinguje do rozwoju – jest żywym dowodem na to, że rysowanie może realnie wspierać nawet trudne procesy biznesowe.

Jestem Wam za to ogromnie wdzięczna. Gdyby nie Wasze otwarte postawy (moi klienci i inspiratorzy), myślenie wizualne w Polsce nie byłby na tak wysokim poziomie!

I wiecie co? Taki wspólny wysiłek w przełamywaniu schematów został dostrzeżony! Jesteśmy (myślę o Was-współtwórcach i moim kanale na Yt) nominowani do prestiżowej nagrody Twórcy Roku 2019 w ramach Influencer Live Poznań!

Na tym etapie decyduje nasze zaangażowanie liczone w oddanych za darmo głosach. Zależy mi na promowaniu sketchnotingu, dlatego proszę Was o jedną rzecz:

1. Wejdźcie na stronę konkursu: https://lnkd.in/e44dA8u
2. Kliknijcie „Głosuję” -serce na pomarańczowym tle. 
4. Możecie jeszcze poprosić znajomych o to aby nas wsparli przekazując im powyższy link z prośbą o zagłosowanie. To zwiększy nasze szanse!
Mamy czas do 31 marca i liczy się każde kliknięcie! Już jestem Wam wdzięczna. DziałajMY!:) #influencer #galatworcow