bezpłatny WEBINAR

Jak sprytne rysowanie wspiera uczenie (się)?

na żywo |  czwartek, 28.10.2021 | 20:00

idea-transparent
.

Też masz wrażenie, że świat zwariował i jeszcze nie doszedł do siebie? Wszystko ostatnio kręci się wokół relacji.

Zamierzam podczas tego webinaru, w pełnej dobrego humoru atmosferze, pokazać Ci jak psychologia styka się z rysowaniem po to, by budować ważne relacje.

Gdy przez wiele miesięcy nauka i praca oraz wiele aspektów naszego życia odbywała się w trybie zdalnym, wszyscy – zarówno dzieci jak i dorośli – uczyliśmy się nowego sposobu na … przetrwanie. O efektywnym myśleniu, czy wspieraniu relacji nie było zbyt wiele mowy…

Z jednej strony godzimy obowiązki zawodowe z życiem– z drugiej nie chcemy tracić kontaktu z innymi – ten webinar ma być inspiracją i podpowiedzią jak sobie w tym pomóc. 

Patrząc na efekty pracy i nauki zdalnej nie mogę siedzieć z założonymi rękoma! Boli mnie, jak wielu z nas zaczyna wątpić we własne umiejętności związane z zapamiętywaniem i tłumaczeniem. Jesteśmy zmeczeni komputerami, nauką zdalną, wymaganiami nie do sprostania. Przede wszystkim zaś widzę spadek w chęci do uczenia (się) i właśnie dlatego chcę Ci pokazać, jak możesz to robić efektywniej wykorzystując sprytne rysowanie. 

Spotkajmy się na webinarze, podczas którego podpowiem Ci, w jaki sposób można wykorzystać sprytne rysowanie do ułatwiania zapamiętywania oraz co zrobić, by dzięki temu poprawić rozumienie, zapamiętywanie i relacje.

Webinar jest dla dorosłych.

Dzieci zapraszam na mój kanał na Youtube Agata Jakuszko, zwłaszcza po wpisaniu #rysujemyzagata oraz na TikTok @agatajakuszko gdzie w sposób bezpieczny dla maluchów pokazuję jak rysować ich ulubieńców.

Dla kogo?

Zapraszam na darmowy webinar, na którym:

Odkryjesz mózgowe tajemnice sprytnego zapamiętywania, czyli pokażę Ci, co możesz zrobić, by zużyć mniej energii i więcej zapamiętać;

Zobaczysz przykłady zastosowania myślenia wizualnego na lekcjach, szkoleniach i w biznesie;

Dowiesz się, dlaczego za pomocą prostego rysowania poprawiamy relacje z innymi (i sobą);

Narysujesz ze mną kilka ważnych haseł usprawniających naukę.

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

UWAGA! Dostęp do pokoju webinarowego otrzymasz na maila podanego przy rejestracji. 

Pokażę też pod koniec jak narysować hasła, nad którymi być może głowisz się od tygodni, więc mam nadzieję, że potraktujesz tę możliwość jako osobistą wartość dodaną. Ty piszesz komentarz- ja rysuję – jest super!

Nasz webinar będzie webinarem wiedzowym, ale także bardzo praktycznym, gdyż zależy mi by, byś od razu mogła/mógł skorzystać z pokazywanej wiedzy w swoim życiu.


Co dostaniesz?
Oprócz gotowej do zastosowania wiedzy masz dostęp do notatki wizualnej podsumowującej nasze spotkanie. Tylko osoby zapisane na webinar będą mogły dostać nagranie plus rysunkowe podsumowanie :).

Agata Jakuszko

psycholog, trener efektywnych notatek wizualnych, profesjonalna ilustratorka konferencyjna i facylitatorka graficzna.

Na co dzień rysuje myśli, słowa i emocje, najczęściej na żywo podczas konferencji i spotkań. Wykorzystuje swoją wiedzę psychologiczną do wspierania zapamiętywania u dzieci i dorosłych, dzięki wykorzystaniu sketchnotingu.

Swoim doświadczeniem praktyka dzieli się wykładając również na 4 uczelniach wyższych oraz Uniwersytecie Dziecięcym (stąd wie, jak przemawiać, aby chciało się słuchać).

W czasie lockdownu jako pierwsza rozpoczęła cykl wspierania odporności dzieci prowadząc cykl rysunkowy #rysujemyzagata na Youtubie, czym odciążyła tysiące rodziców w początkach pandemii. Wspólnie z widzami rysowała wtedy na żywo ich marzenia, zadania domowe, zakresy lekcji szkolnych przekonując, że każdy potrafi rysować.

Prywatnie mama dwójki małych szkrabów, które nie mają ambicji bycia następnym Picasso, a mimo to czerpią ogromną radość z szybszego uczenia się i spędzania twórczego czasu.

.
Shopping Cart

Zapisy