Portfolio

Obszary działania

Pionierka sketchnotingu w Polsce

Jestem praktykiem (pionierką sketchnotingu w Polsce), graphic recorderem (rysuje na żywo konferencje i wydarzenia od 6 lat), twórczynią filmów rysunkowych typu whiteboard i wykładowcą uniwersyteckim.

Skontaktuj się ze mną

Jeśli masz pytanie o notatki wizualne, animacje produktowe, kursy i szkolenia lub chcesz nawiązać współpracę skorzystaj:

Obszary wsparcia

Graphic recording - rysowanie na żywo wydarzeń

Narysuję piękne i angażujące notatki wizualne podczas trwania Twojego wydarzenia (także online) po to, by uczestnicy na długo nie mogli o nim zapomnieć. Jako rysownik konferencyjny współpracuje z najlepszymi mówcami świata i potrafię rysować tak, by widać notatki powstawały "na oczach" widzów wywołując u nich efekt wow. Lecz co ważniejsze - omawiane tematy jeszcze silnije przemówią do wyobrazni Twoich klientów, gdy wspolnie nadamy im estetyczych kształtów. Potrzebujesz wsparcia większego zespołu rysowników - jesteśmy!

Zajęcia on-line

Prowadzę biznesowe warsztaty w obszarze skutecznego rysowania, tworzenia notatek wizualnych oraz wspierania procesów myślowych. To opcja dla tych, którzy lubią uczyć się w twórczej i zabawnej atmosferze.

Filmy rysunkowe - whiteboard animation

Tworzę filmy, które wyróżniają produkty i usługi na rynku. Są świeże i wciągające - zarówno dzięki lekkiej kresce jak i elokwentnym scenariuszom. mam od tego sprawdzony zespół, który wie, co zrobić, by wywołać konkretne emocje i reakcje odbiorców. A przy tym doprawiam produkcję swoim psychologicznym czarem i efektami. Bo filmy mają spełniać cele - a nie tylko cieszyć oko czy przemawiać do serc widzów.

Notatki wizualne do kursów / ksiązek / projektów

Idealna pomoc dla przebodcowanych umysłów! Komiksowe podsumowania kluczowych myśli i informacji, zebrane na jednej stronie. Styl? Biznesowy / lekki / kreatywny - wybierz sam i o resztę już się nie troszcz. Moim zadaniem jest wyciągnięcie esencji z Twoich materiałów tak, byś mógł dostarczyć nieocenioną wartość swoim klientom.

Facylitacja graficzna spotkań

Pracuję z zespołami nad wyklarowaniem i osiągnięciem celów biznesowych. W chaosie informacyjnym potrafię zaproponowanymi ćwiczeniami wyłapać dokładnie to, co pomoże dotrzeć do sedna problemu, wygenerowac pomysły na niecodzienne roziazania, wypracować ścieżkę wdrażania roraz monitorowac efektywność procesu. Upraszczając - korzystając z zestawu narzedzi wizualnych rozwiazujemy problem w szybszy, skutecnziejszy i kreatywniejszy sposób.

Projekty graficzne

Potrzebujesz brand hero? Prostej grafiki projektowej, a może projektujesz karty rozwojowe? Wiem, z czym to się je. A nawet czym doprawia. Daj mi tylko numer do drukarni, gdzie zamierzasz zlecać wydruki. Resztą zajmę się wraz ze swoim nieocenionym zespołem.

Prowadzenie LIVE tematycznych dla firm

Rysunkowe spotkania dla pracowników (lub ich dzieci) to ostatni trend pandemiczny, który zaskoczył nawet nasze firmowe szeregi swoją popularnością. Nic nie działa tak teraz na ludzi jak spotkania na żywo, gdyż tęsknimy za osobistymi kontaktami. A live'y na których dodatkowo na żywo (!) są rysowane pomysły komentujących, proponowane gry i konkursy wiedzowe czy wyzwania rysunkowe o charakterze biznesowym - to gratka dla fanów zaskakiwania swoich klientów ciekawymi i wciągającymi zajęciami. Uwaga! To uzależnia pozytywnie;).

Zobacz z kim na co dzień współpracuję!

Ostatnie realizacje

Pionierka sketchnotingu w Polsce

Opinie

Klienci

Wspieram wizualnie m.in.:

Kontakt

Napisz do mnie

Masz pytanie lub pomysł na współpracę?
Zadzwoń: 514 654 891
lub skorzystaj z formularza poniżej.

Zapisy