ZooPark Targi Lublin

Ja nie narysuję Targów?!;)

Dziś w Lublinie dzieciaki wraz z opiekunami odwiedzały wystawy przygotowane w ramach pokazu najciekawszych zwierząt świata – ZOOPark.

Ciężko było mi nie zajrzeć na kolorowe stoiska. Atrakcji była moc, a między innymi wraz z ekipą Lubartowska 77.pl – i nasze kreatywne stoisko.

Bardzo podoba mi się partnerstwo z tą organizacją. Nie dość, że robią cudne rzeczy, wspierają lokalnych twórców, a do tego jeszcze wkładają tyle serca w swoje akcje…

W ramach Koziołkomanii – prowadziłam konkurs plastyczny dla dzieciaków. Mało, że przez 2 weekendowe dni rysują one kreatywne koziołki – to jeszcze co godzinę wygrywają słodkie upominki za aktywny udział w specyficznym zadaniu – zwierzątkowym animowaniu:).

A wyglądało to mniej więcej tak:

Pytałam moich małych artystów o podanie litery. Potem, o podanie nazwy zwierzęcia. I kombinowaliśmy, jak z tej literki narysować pierzaste, czterokopytne i jaszczurowate pupile. Były lwy, krokodyle, koty, psy, pegazy a nawet zakradł się nam niepostrzeżenie jednorożec;).

dsc07145

Tutaj krótka relacja z końcówki warsztatów:

https://www.facebook.com/agata.jakuszko/videos/10212717847568080/

Podobało mi się. Byłam wykończona, ale zadowolona.

A jaką wartość niosę Wam z  tym wpisem?

Moje refleksje po pierwszym dniu targów:

  • Rodzice są nie mniej zainteresowani rysowaniem, niż dzieci. Trzeba ich tylko zachęcić. I to, co tworzą jest wyjątkowe!
  • Dzieciaki już w wieku przedszkolnym uczą się biznesowych zachowań. Trafiło mi się kilku mocnych graczy. Wróże im miliony przed pełnoletnością, jak tak dalej będę negocjować ;).
  • Dobra organizacja to podstawa sukcesu. Organizacja przestrzeni i organizacja z którą się współpracuje.
  • WSPARCIE jest zawsze potrzebne. Czasem nawet nie podejrzewamy, jak bardzo… Jestem wdzięczna, że wspierają mnie takie osoby jak Ania (relacja).

A Wy byliście na jakiś ciekawych targach ostatnio?

 

 

 

 

 

 

O mnie

Agata Jakuszko Sobocka – psycholog, trener efektywnych notatek wizualnych, profesjonalna ilustratorka konferencyjna i facylitatorka graficzna. Pionierka myślenia wizualnego w Polsce. Poza tym przedsiębiorca i mama. Pomaga zrozumieć to co trudne w prosty sposób. Wykorzystuje swoją wiedzę psychologiczną do wspierania rozumienia i zapamiętywania u dzieci i dorosłych dzięki wykorzystaniu sketchnotingu. Stworzyła pierwszą szkołę myślenia wizualnego w Polsce – Akademię Sketchnotingu.

Draw the words
w mediach społecznościowych

Newsletter

Bądź na bieżąco z wizualnymi niusami.

Shopping Cart

Zapisy